Foorum

[Sticky] Selgusid Roboliiga võistluse 10 finalisti!

 
Robotex
Võistleja Administraator

Selgusid Roboliiga võistluse 10 finalisti!

Robotex korraldas Roboliiga võistluse "Minu parem maailm" ning kuni 27.  aprillini said kõik meeskonnad, kuhu võisid kuuluda lapsed vanuses kuni 12-aastat, üles laadida oma võistlustöid Robotexi Foorumi keskkonda. Robotex ja ERR-i Lasteekraan valisid välja 10 finalisti, kellele saab hääli anda kuni 23. maini Lasteekraani leheküljel.

Tutvu parimate ideedega, kuidas maailma paremaks muuta ja anna hääl oma lemmikule!

Kõiki hääletusele jõudnud finaliste ootavad auhinnad Kommipommilt ning kõige enam hääli saanud video loonud meeskond saab auhinnaks Robotexi kinkekoti.

Lisaks loositakse kõikide hääletajate vahel välja üks Robotexi ja üks Lasteekraani kinkekott.

Võitja selgub ja auhindade loosimine toimub 25. mail!

Hääleta siin:
https://bit.ly/ROBOLIIGAxLasteekraan

Võistlusel osales kokku 35 meeskonda, osalejaid oli nii lasteaedadest, koolidest kui huvikoolidest üle Eesti. Huvikoolidest esitas kõige rohkem töid huvikool Innokas, lasteaedadest oli aktiivseim osaleja Rakvere Kungla Lasteaiast, koolidest laekus enim töid Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumist.

Võistluse koordinaator Kristel Trutsi: “Suur rõõm oli näha, et meie tavapärasest erinev Roboliiga formaat jõudis kõigi sihtgruppideni - võistlusvideotes oli näha nii tegusaid lasteaiamudilasi kui ka teemasse tõsiselt süüvinud algkooliealisi lapsi. Esitatud töid vaadates jääb silma laste siiras otsusekindlus: need metsad ja mered tuleb puhtaks teha ja liigne tarbimine lõpetada - palun, siin on meie lahendused, hakkame pihta!”

Täname kõiki lapsi ja juhendajad väga lahedate võistlustööde eest! Kõiki osalejaid rõõmustab magusa auhinnaga Kommipomm! 

Tsiteeri
Teema alustaja Postitatud : 03/05/2021 6:55 p.l.
brianwales
Võistleja

Thank you so much for the post you do. I like your post and all you share with us is up to date and quite informative

VastaTsiteeri
Postitatud : 07/03/2023 4:52 e.l.
jhonwines
Võistleja

Very nice information thanks

VastaTsiteeri
Postitatud : 22/03/2023 3:41 e.l.
Share: