Foorum

Osta või rentida?

 
bedolaga
Võistleja

Osta või rentida? Täna tahaksin rääkida serveritest. Olen väga huvitatud kuulda, mida te arvate, mis on parem, rentimine või ostmine server? Võite vabalt avaldada oma arvamust.

Tsiteeri
Teema alustaja Postitatud : 13/02/2023 10:33 e.l.
gcdkobanan
Võistleja

Enne mis tahes valiku tegemist peate endale selgeks tegema, milleks te serveri ostate või rendite. Näiteks kui ma olin valikute vahel ega suutnud otsustada, esitasin endale küsimusi, mille vastused aitasid mul otsustada. Kui kiiresti saaksite tööd jätkata, kui teie serveriga või arvutiga peaks midagi juhtuma (kui see läheb katki, võetakse auditi käigus ära)? Kas teie raamatupidaja või müüja saab kontorist eemal töötades lisada kandeid või luua dokumente? Kui usaldusväärne on teie server või arvuti? Mida teete, kui süsteem ei tööta õigel ajal? Kui tihti on teie ettevõttel serveririketest tingitud seisakuid? Kui palju raha sa kaotad, kui see juhtub? Vastus nendele küsimustele viis mind järeldusele, et minu puhul oleks minu ja minu ettevõtte jaoks parim lahendus serveri rentimine aadressil https://gmhost.hosting/en-est/business-servers . Võite järgida minu eeskuju, kui te ei taha sellesse teemasse liiga sügavuti süveneda.

VastaTsiteeri
Postitatud : 13/02/2023 11:54 e.l.
gcomtanna
Võistleja

Minu jaoks on hoopis parem maksta üks kord ja osta oma server, kui maksta pidevalt raha ettevõttele, kes vastutab. Lõppude lõpuks, kui selle ettevõttega tekib vääramatu jõud, peate oma andmed ja projekti teisele ettevõttele üle viima.

VastaTsiteeri
Postitatud : 13/02/2023 3:22 p.l.
braingood
Võistleja

Thanks for such a detailed review! agree to buy..situs toto togel 4D

VastaTsiteeri
Postitatud : 01/03/2023 4:20 e.l.
djmolding
Võistleja

Very helpful and informative topic. Thanks for share this topic. Hope you share more informative topics again. You can learn more here.

VastaTsiteeri
Postitatud : 16/06/2023 4:21 p.l.
Share: