Tule ja pane end proovile

Meeskond
Meeskond

Vabatahtlike programmiga tahame kaasata kõiki huvilisi Robotexi korraldamisse. Vabatahtlikuks olemine võimaldab panustada üritusse, mille eesmärk on noortes huvi tekitamine tehnikaerialade ja robootika (mehaanika, infotehnoloogia, mehhatroonika, tootedisaini) vastu. Samuti ka üldise robootika arengu tagamine Eestis.

Kas mina sobin Robotex’i vabatahtlikuks?

Vabatahtlikuks on oodatud kõik, kes tahavad oma aja, oskuste, kogemuste ja hea tahtega kaasa aidata.

Vabatahtlik abistab:

 • ürituse korraldamisel
  • infomaterjalide levitajad;
  • abilised erinevate ülesannete täitmisel.
 • ürituse läbiviimisel
  • garderoobitöötajad;
  • fotograafid;
  • tehnilised abilised;
  • parkimiskorraldajad;
  • infolauatöötajad;
  • ja teised abilised.

Enne vabatahtlikuks saamist kutsume sind kindlasti kohtumisele. Saame omavahel paremini tuttavaks, lepime ülesanded kokku, räägime projektist lähemalt.

Tule ja veeda lõbus nädalavahetus suurepärases seltskonnas üheskoos midagi suurt korda saates!

Robotex otsib oma meeskonda

Koordinaatorid

Koordinaaotri roll on abistada Robotexi meeskonda töötubade, konverentsi, võistluste, näituse jms korraldamisel.  Abiks tuleb hea suhtlemisoskus, süsteemsus oma töö korraldamises. Kogemus on abiks tulevikus järgnevatel ametitel: projektijuhtimine, üritusturundus, turundus, konsultatsioonid, koolitused ja nende korraldamine, juhiabi jne.. Tehtav töö annab ka rahvusvahelise kogemuse.  

Kohtunikud

Kohtuniku ülesanne on robootikavõistluste tulemuste kontrollimine ja hindamine. Pakume eelnevat koolitust. Abiks tulebingliskeele oskus,  hea suhtlemisoskus, süsteemsus oma töö korrladamises, kogemus robotitega ja robootikavõistlustega, ausus ja korrektsus. Tehtav töö annab muuhulgas rahvusvahelise kogemuse. Häid kohtunike otsib terve Euroopa.

Logistikajuht

Logistikajuht vaatab kus midagi on ja hoolitseb selle eest, et nad saaks õigel ajal sinna, kuhu vaja. Abiks tuleb süsteemsus oma töö korraldamises, hea suhtlemisoskus, korrektsus, vastutusvõime. Kogemus on abiks tulevikus järgnevatel ametitel: logistika, projektijuhtimine, üritusturundus, juhiabi jne..

Võistkondade sõber

Võistkondade sõbra roll on abistada ja toetada 2-3 erinevat võistkonda, kes Robotexile on tulnud.  Sõber toetab ja aitab võistkonda registreerumisel, lahendab nende jooksvaid muresid, aitab neil jõuda õigeaegselt võistlustele, vahendab operatiivset infot. Sõbrad toetavad peamiselt võistkondi, kus võistlejateks on lapsed.  Abiks tuleb hea suhtlemisoskus. Töö annab rahvusvahelise kogemuse.

Robotexi kohapealne tugi

Robotexi ajal on vaja abi väga mitmes erinevas ametis – osalejate registreerimine, võistlusalade koordineerimine, külaliste vastuvõtt jne.. Tule saa osa Eruoopa suurimast tehnoloogiaürituse köögipoolest ja saa omale väärtuslik töökogemus. 

Rohkem infot

Ave Laas
Robotex 2017 projektijuht
ave.laas@robotex.ee

Liitu Robotexi uudiskirjaga