Robotex vallutab maailma!

Sellel aastal tahame Robotexil osalemas näha veel rohkem robotiehitajaid teistest riikidest. Selleks, et info Robotexi kohta ka laia maailma jõuaks, oli meil aga abi vaja. Siinkohal tuligi Robotexile appi härrasmees nimega Sander Gansen, kelle eesootavatest seiklustest teile väikese ülevaate anname. 🙂

Robotex  maailmakuulsaks!

Sandri “tagasihoidlikuks” tööülesandeks Robotexi rahvusvaheliste suhete juhina on muuta Robotex maailmakuulsaks! Järgmised seitse kuud veedab ta seega mööda maailma ringi reisides, erinevaid rahvusvahelisi robootikaüritusi külastades ning Robotexi tutvustades. Sandri sihtkohtadeks on muuhulgas sellised eksootilised riigid nagu Austraalia, Jaapan, Hiina ja India. Pole just kõige viletsam töökoht, või mis? Mõned põnevad kohad, kuhu Sander sel aastal Robotexi tutvustama sõidab on näiteks RoboCup 2017  võistlus Jaapanis, RobotChallenge 2017 Hiinas ja World Robot Olympiad 2017 Costa Ricas.

Koos ühise eesmärgini

Robotexi üheks eesmärgiks on küll saada maailma suurimaks, ent sellest olulisem on tegelikult noortes huvi tekitamine tehnikaerialade ja robootika vastu. Seetõttu soovib Robotex leida uusi aktiivseid partnereid, kellega koos saaksime arendada rahvusvahelist koostööd ning jõuda seeläbi tehnoloogiapisikuga veel rohkemate noorteni üle maailma. Seega – juhul, kui teate soovitada veel mõnda toredat rahvusvahelist robootikaüritust, mille Sander peaks reisikavasse võtma, siis andke meile märku!

 

Sander GansenSander Gansen on Robotexi rahvusvaheliste suhete juht. Varasemalt on ta loonud ja nõustanud startupe ning korraldanud rahvusvahelisi noortekonverentse. Vabal ajal annab Sander ettevõtluse ja turunduse teemalisi loenguid ning peab ka blogi.

Sandri Robotexi seiklustel saab silma peal hoida tema blogis, Snapchatis ja Instagramis